تعرفه سئو

خانه / کاربرد سئو /تعرفه سئو
قیمت سئو

قیمت سئو

قیمت سئو کاملا به رقابت موضوع شما و کلمات کلیدی،وضعیت رقبای شما، بهینه سازی سایت ، وضعیت فعلی سایت شما، عمر سایت شما بستگی دارد و قیمت ثابتی ندارد.
نوع سایت (در کنار میزان رقابت موضوع) در قیمت سئو موثر است.برای مثال، قیمت سئوی سایت تالار گفتگو، سایت نیازمندی ، سایت فروشگاهی ، سایت دانلود ، سایت شرکتی و... متفاوت است.
در بسیار از مواقع سئوی سایت های جدید و تازه تاسیس ممکن است دارای قیمت بیشتری باشد.
سابقه سایت شما و اینکه اکنون چه ضعف ها و قوت هایی از نظر سئو دارد، همگی در قیمت گذاری، تأثیر گذارند.
به هیچ وجه اینطور نیست که بگوییم سئو کلمه y در گوگل x تومان می شود.قیمت دادن بدون توجه به رقابت موضوع، کاری بسیار اشتباه و کارشناسی نشده است.خوب بحث تشخیص رقابت نیز، بحث گسترده ای است و عده زیادی فکر میکنند، تعداد نتایج گوگل، می تواند شاخص تشخیص رقابت باشد که افرادی که این گونه فکر می کنند سخت در اشتباهند!
برخی کلمات و عبارت ها بسیار پر رقابت است و در نتیجه بسیار پر هزینه است و در عوض برخی عبارت ها حتی با تعداد کلمات کلیدی بالا، ممکن است کم هزینه باشد.

قیمت سئو

بررسی سئو سایت

اگر شما برای سئوی سایت خود، کلمات کلیدی را انتخاب نکردید و نمی دانید چه کلمات کلیدی برای شما مناسب تر است، کانی طرح با در نظر گرفتن نرخ تبدیل کاربر به مشتری، برای شما بهترین کلمات کلیدی را که منجر به افزایش فروش و مشتری و بازدید و درامد شما می شود، انتخاب می کند.
برخی سایت ها نیز، اصلا کلمه کلیدی خاصی ندارند مثل سایت های دانلود.کانی طرح بهترین روش ها را برای سئوی این گونه سایت ها به کار می گیرد به شکلی که کل صفحات دامنه این گونه وب سایت ها، رتبه مناسبی در گوگل پیدا کند.
شاید بتوان، سئو در سطوح پایه و ابتدایی را قیمت گذاری کرد.اما منظور ما از قیمت بهینه سازی سایت ، قیمت ارتقا رتبه به صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی مد نظر می باشد
جهت سفارش آنالیز و سئوی وب سایت شما با ما تماس بگیرید.


  •  ایران , کردستان , سنندج
  •  +98 918 595 7890
  •  Sales [at] kanitarh.ir

مجوز ها

logo-enmad logo-samandehi

آمار

  بازدید امروز : 124
  بازدید دیروز : 291
  رتبه جهانی : 1871104
  رتبه ایران : 68222