طراحی گرافیک

خانه / طراحی گرافیک
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

تیم کانی طرح میتواند کمک قابل توجه ای به مدیران سایتها نموده و نیاز مبرم مدیران محترم را از بابت گرافیک رایانه ای حل نماید و سفارشات را در موعد مقرر و بالاترین کیفیت ارایه نماید
طراحی های گرافیکی هم چون طراحی لوگو , طراحی کارت ویزیت , طراحی بنر , طراحی کاور , و … تقسیم بندی می شود
جهت مشاهده نمونه کار های گرافیکی ما اینجا کلیک کنید

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما. کارت ویزیت این وظیفه را برعهده دارد و هیچ وظیفه عمده دیگری برای شما به طور مستقیم بازی نمی کند. کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی شود. اما شاید بتوان گفت به دلیل اینکه اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.

طراحی لوگو

طراحی لوگو

لوگو نمادیست برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک مفهوم. آرم ها چیزی شبیه امضا یا نشانه ای برای وجود یا حضور شخص یا موسسه ای است که آرم متعلق به آن است، می باشد. آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشاندهنده رد برجای مانده از او در آنجا است.

طراحی بنر

طراحی بنر

بنر روش انتقال پیام تبلیغاتی است که طرح گرافیکی دارد و شامل تصاویر و متوناست . در واقع بنر یک پرچم است که یک پیغام ، الگو، سمبل را به مخاطبان خودمنتقل می کند . امروزه بنرها تبلیغاتی یکی از کارآمدترین و موثرترین روشهای تبلیغات است . ارائه پیام تبلیغات در قالب و فرمت گرافیک و با شیوه هنری، شمای کلی بنر می باشد. بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می گردند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می دارند.

طراحی گرافیک خود را هم اکنون سفارش دهید


  •  ایران , کردستان , سنندج
  •  +98 918 595 7890
  •  Sales [at] kanitarh.ir

مجوز ها

logo-enmad logo-samandehi

آمار

  بازدید امروز : 47
  بازدید دیروز : 251
  رتبه جهانی : 1871662
  رتبه ایران : 56154