تبلیغات بنری

خانه / تبلیغات بنری
تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری نوعی از تبلیغات اینترنتی می باشند که توسط وب سایت های تبلیغ پذیر روی صفحات مختلف وب قرار می گیرد. این نوع تبلیغات آنلاین، علاوه بر نمایش و معرفی شرکت تبلیغ دهنده ، لینک به صفحه وب آن شرکت را نیز شامل می شود و باعث افزایش ترافیک وب سایت توسط لینک مستقیم به وب سایت و نیز معرفی برند تبلیغاتی به طیف گسترده از مردم در هر زمان شبانه روز و هر مکان جغرافیایی می شود. برخی از متخصصان حرفه تبلیغات اینترنتی، این نوع تبلیغ را بهترین و موثرین ترین نوع تبلیغ می دانند. ما تبلیغات بنری را به دو صورت هدفمند و غیر هدفمند به منظور معرفی برند به تمامی مخاطبان قرار داده می شود. تبلیغات بنری از دو جهت باعث بهبود رتبه وب سایت آگهی دهنده در Alexa می گردد، اول از جهت حضور تبلیغ دهنده در وب سایتهای پربیننده کشوری برای مدت معین و دیگر به دلیل مراجعه مستقیم مخاطبان به سایت تبلیغ دهنده.

تبلیغات بنری

نحوه کار تبلیغات بنری کلیکی

اساس کار شبکه تبلیغاتی کانی طرح به این صورت است که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید, در کانی طرح عضو و یک کمپین تبلیغاتی ایجاد می کنید,با شارژ کمپین تبلیغاتی؛بنرهای ثبت شده در سایت های زیر مجموعه شبکه تبلیغاتی کانی طرح نمایش داده می شود , وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که روی آگهی شما کلیک کنند و وارد سایت شما بشوند. در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا شارژ کنید کم خواهد شد. شایان ذکر است شبکه تبلیغاتی کانی طرح به سیستم ضد تقلب مجهز بوده و فقط هزینه کلیک های تایید شده از حساب شما کسر خواهد شد.

چرا تبلیغات بنری کلیکی کانی طرح ؟

 • نمایش بر اساس منطقه جغرافیایی

 • نمایش بر اساس سیستم عامل

 • نمایش بر اساس زمان

 • نمایش تبلیغات بنری در سایزهای متفاوت

 • مدیریت آسان در بیش از 15000 وب سایت

 • ارسال امار لحضه ای به صورت ایمیل و پیامک

 • قابلیت تعیین هزینه روزانه

 • نمایش بر اساس موضوع و محتوای وبسایت

تبلیغات بنری

هدفمندی موضوعی

مخاطب شما به چه موضوع‌هایی علاقه‌مند است؟ ورزشی می‌خواند؟ اهل سیاست است؟ و یا به دنبال مطالب اقتصادی می‌گردد؟ موضوعات مرتبط با محصول شما چیست؟ ما بر اساس این‌که شما قصد دارید چه محصولی را به مخاطبین خود ارائه کنید، آگهی شما را در وب‌سایت های مرتبط با محصول شما نمایش می‌دهیم.
محتوای مرتبط همیشه باعث افزایش توجه و اثر بخشی یک کمپین می‌شود. به این فکر کنید که شما یک فروشگاه محصولات ورزشی آنلاین دارید، در این صورت مخاطبان شما، بیشتر در وب‌سایت‌های ورزشی در حال مرور مطالب هستند؛ حال اگر تبلیغات شما به مخاطبی که در حال خواندن مطالب ورزشی است، نمایش داده شود به موجب محتوای مرتبط، باعث افزایش اثر بخشی کمپین‌تان خوهد شد و آن کاربر، تمایل بیشتری برای کلیک روی بنر شما خواهد داشت.
 خبری و نشریه آنلاین ( ۱,۸۴۰ وب سایت )
 آموزشی و علمی ( ۱,۱۲۳ وب سایت )
 شبکه اجتماعی ( ۳۳۴ وب سایت )
 فناوری اطلاعات، اینترنت، وب ( ۱,۶۴۴ وب سایت )
 ورزشی ( ۴۰۳ وب سایت )
 خانواده، سلامت، تغذیه ( ۷۱۴ وب سایت )
 فرهنگی، هنری، سینما و موسیقی ( ۱,۵۳۱ وب سایت )
 سرگرمی و بازی ( ۱,۱۹۴ وب سایت )
 اقتصادی، مالی و مدیریت ( ۷۷۷ وب سایت )
 دانلود و آپلود (اشتراک گذاری فایل) ( ۱,۱۸۴ وب سایت )
 انجمن و تالارگفتگو ( ۴۱۹ وب سایت )

تبلیغات بنری

هدفمندی جغرافیایی

شما می‌توانید تبلیغات خود را در یک موقعیت جغرافیایی خاص به نمایش بگذارید. برای مثال، تیم پخش شما تنها در استان کردستان و همدان توانایی پخش محصول را دارد و نمایش تبلیغ شما به کرمانی‌ها صرفاً هدر دادن هزینه‌هاست. در این صورت با استفاده از هدفگیری جغرافیایی و محدود (فیلتر) کردن تبلیغات روی استان‌های کردستان و همدان در هزینه‌های صرفه‌جویی می‌کنید و تبلیغات اثربخش‌ تری خواهید داشت.
شما با استفاده از هدفگیری جغرافیایی به ۳۱ استان کشور دسترسی خواهید داشت و به راحتی می‌توانید نمایش تبلیغات خود را در استان‌های مختلف مدیریت کنید.

تبلیغات بنری

هدفمندی سیستم عامل

در مواقعی که شما مدنظر دارید تا ورودی‌های سایت شما تنها از یک سیستم‌عامل خاص باشد و یا محصول شما، تنها برای یک سیستم‌عامل تهیه شده، این هدفمندی می‌تواند برای شما مفید واقع گردد.
برای مثال شما یک اپلیکیشن اندروید دارید، در این صورت جامعه مخاطب شما کاربران اندروید هستند. پس با انتخاب هدفمندی اندروید، می‌توانید تبلیغات خود را فقط در دستگاه‌های اندرویدی نمایش دهید.
با توجه به این‌که بسیاری از وب‌سایت‌های ایرانی، واکنش‌گرا (responsive) نیستند، اگر وب‌سایت شما واکنش‌گرا نیست، می‌توانید نمایش تبلیغات خود را به سیستم‌عامل ویندوز محدود کنید تا از هدررفت کاربران به خاطر واکنش‌گرا نبودن وب‌سایت‌تان نسبت به موبایل‌ها و تبلت‌ها، جلوگیری کنید.
شما می‌توانید نمایش تبلیغات خود را به موارد زیر محدود کنید: ویندوز - لینوکس - اندروید موبایل - اندروید تبلت - مکینتاش - آیفون - آیپاد

تبلیغات بنری

نمایش بر اساس زمان

بسیاری از کسب‌و‌کارها برای ارائه سرویس به مشتریان خود، نیاز دارند که تبلیغات خود را در زمانی خاص (به مخاطب) نمایش دهند. شما با انتخاب هدفمندی نمایش بر اساس زمان، تبلیغات خود را در ساعتی خاص نمایش می‌دهید.

با سفارش تبلیغات بنری بازدیدکنندگان را به سایت خود بیاورید


 •  ایران , کردستان , سنندج
 •  +98 918 595 7890
 •  Sales [at] kanitarh.ir

مجوز ها

logo-enmad logo-samandehi

آمار

  بازدید امروز : 134
  بازدید دیروز : 291
  رتبه جهانی : 1871104
  رتبه ایران : 68222